Kadeti također u Umag po titulu

Nakon odigranih 11 krugova turnira natjecanja u 1.HKRL, na završnicu Prvenstva Hrvatske koja će se održati u Umagu od četvrtka 09.05. do subote 11.05.2013. godine u organizaciji Hrvatskog rukometnog saveza, nastup je izborilo prvoplasiranih osam momčadi:

1. RK Moslavina – Kutina
2. MRK Dugo Selo – Dugo Selo
3. RK Karlovac – Karlovac
4. RK Croatia Osiguranje – Zagreb
5. RK Osijek – Osijek
6. MRK Kozala – Rijeka
7. RK Split – Split
8. RK Zamet – Rijeka

Natjecanje će se odvijati u dvije skupine u kojima će momčadi međusobno odmjeriti snage po principu svatko sa svakim da bi u daljnju fazu (polufinale) prošle najuspješnije dvije ekipe iz svake skupine, dok će ostale odigravati za poredak od petog do osmog mjesta. Utakmice će se odigravati u dvije dvorane u Umagu (”Školska dvorana” i dvorana ”Stela Maris”), a finalni susret kao i ceremonija dodjele nagrada održat će se u Novigradu prije finalne utakmice Kupa Hrvatske za muškarce.

Skupine:

Skupina A:

1. Moslavina
2. CO Zagreb
3. Osijek
4. Zamet

Skupina B:

1. Dugo Selo
2. Karlovac
3. Kozala
4. Split

RASPORED UTAKMICA:

1. kolo – četvrtak, 09.05.2013.– Školska dv. Umag

17:00 A1 MOSLAVINA – A4 ZAMET
18:30 A2 C.O. ZAGREB – A3 OSIJEK

1. kolo – četvrtak, 09.05.2013.– Stella Maris, Umag

17:00 B1 DUGO SELO – B4 SPLIT
18:30 B2 KARLOVAC – B3 KOZALA

2. kolo – petak, 10.05.2013.– Školska dv. Umag

08:00 A4 ZAMET – A3 OSIJEK
09:30 B4 SPLIT – B3 KOZALA
11:00 A1 MOSLAVINA – A2 C.O. ZAGREB
12:30 B1 DUGO SELO – B2 KARLOVAC

3. kolo – petak, 10.05.2013.– Stella Maris, Umag

17:00 A2 C.O. ZAGREB – A4 ZAMET
18:30 A1 MOSLAVINA – A3 OSIJEK

3. kolo – petak, 10.05.2013.– Školska dv. Umag

17:00 B2 KARLOVAC – B4 SPLIT
18:30 B1 DUGO SELO – B3 KOZALA

Polufinala, subota, 11.05.2013.– Školska dv. Umag

09:00 IA – IIB
10:30 IB – IIA

Utakmica za 7. mjesto, subota, 11.05.2013.– Školska dv. Umag

12:00 IVA – IVB

Utakmica za 3. mjesto, subota, 11.05.2013.– Školska dv. Umag

13:30 Poraženi utakmice br.13 – Poraženi utakmice br.14

Utakmica za 5. mjesto, subota, 11.05.2013.– Školska dv. Umag

15:00 IIIA – IIIB

Utakmica za 1. mjesto, subota, 11.05.2013.– NOVIGRAD

16:00 Pobjednik utakmice br.13 – Pobjednik utakmice br.14

Svim sudionicima puno sreće i uspjeha želi ekipa HANDBALLMANIE!!

Bookmark the permalink.

Comments are closed.