MATEA PLETIKOSIĆ POKORILA SESVETE

Na tradicionalnom Božićnom turniru u Sesvetama održanom 22. i 23. prosinca 2012. ekipa ŽRK Sinja osvojila je prvo mjesto u obje kategorije (kadetkinje i mlađe kadetkinje), a najistaknutija u redovima pobjednica bila je izvrsna Matea Pletikosić koja je proglašena za najbolju igračicu turnira u kategoriji kadetkinja, dok je u ”svojoj” kategoriji mlađih kadetkinja osvojila nagrade i za najbolju igračicu i za najboljeg strijelca turnira s 29 postignutih golova u pet utakmica. Tako je Matea nastavila nizati uspjehe i osvajati individualne nagrade. Podsjetimo da je upravo ona u suradnji sa svojim suigračicama ”skinula” s trona Podravku na prošlogodišnjem Prvenstvu Hrvatske održanom u Đurđevcu kada je također osvojila nagradu za najbolju igračicu natjecanja. Ovim putem iskrene čestitke Matei, a ekipa Handballmanie želi joj puno zdravlja i novih sportskih uspjeha.